KOMUNIKAT W SPRAWIE OTWARCIA !!!!

Kochani Rodzice !!!

Zgodnie z decyzją Burmistrza Krotoszyna w sprawie otwarcia przedszkoli na terenie naszej gminy, informujemy, że nasze przedszkole zostanie otwarte 25.05.2020r.

Obowiązywał będzie szczególny reżim sanitarny.

Wszystkie wytyczne dotyczące funkcjonowania placówki dostępne są na stronie kliknij tutaj, oraz www.psse-krotoszyn.pl PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z NIMI.

W związku z powyższym, rodziców zainteresowanych przyprowadzeniem do przedszkola swoich pociech, proszę o pisemną deklarację na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 19.05.2020r !!. Proszę o napisanie: imię i nazwisko dziecka, grupa do jakiej uczęszcza oraz o zaznaczenie godzin przebywania dziecka w przedszkolu. Ponieważ od tego zależeć będzie organizacja i czas pracy przedszkola.

Każdorazowo rodzic przyprowadzający dziecko do przedszkola, będzie składał pisemne oświadczenie ( przygotowane w domu) o stanie zdrowia dziecka.

Zgodnie z wytycznymi GiS do przedszkola NIE WOLNO  przyprowadzać dzieci z objawami chorobowymi ( kaszel, katar, gorączka, wysypka itp.)

Dzieci NIE MOGĄ przynosić swoich zabawek, poduszek, kocyków oraz pluszaków.

Jednocześnie chcę zaznaczyć, że nadal będą prowadzone zajęcia zdalne dla dzieci pozostających w domach.

Copyright © 2018 Niepubliczne Przedszkole u Zuzi w Krotoszynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.